fbpx

DünyanınEn İyi Üniversiteleri

aba Yurtdışı Eğitim ileHayal Değil

Okul Öncesinden

Doktora Eğitimine Kadar

Şimdi En Doğru Zaman!

Hepimiz çocuklarımızın olabilecek en iyi eğitimi almalarını istiyoruz. Bunun için de küçüklüklerinden itibaren en iyi okulları, en iyi kursları, en iyi özel dersleri, en iyi dersaneleri araştırıp duruyoruz. Ancak öyle bir konu var ki gençlerin geleceklerine olan etkisi hepsinden fazla: yurtdışı lisans eğitimi için en iyi üniversite!

Aba Eğitim olarak öğrencilerimizi dünyanın en seçkin üniversitelerine yerleştirebilmek için bütünlüklü bir yaklaşım sergiliyoruz. Öğrencilerimize en uygun hedefleri birlikte tespit ettikten sonra dil yeterliliklerini ve akademik hazırlıklarını tamamlıyor, başvurularını yapıyor ve eğitim hayatları boyunca da sürekli yanlarında oluyoruz.

Çocuğunuz için En Uygun Yol Hangisi

Çocuğunuzun hangi üniversitede ve hangi bölümde eğitim alacağının belirlenmesi atılacak ilk adım olmalı. Bunun için Aba Psikoloji’de uyguladığımız WISC-V testi sayesinde çocuğunuzun yetenekleri ve bilişsel süreçlerinin hangi alana daha yatkın olduğunu tespit ediyoruz. Alan belirlemesini tamamladıktan sonra da bu alandaki en iyi üniversitelere başvuru yapabilmek için akademik hazırlık sürecini başlatıyoruz.

Yurtdışı Lisans Eğitimi için Kişisel Akademik Hazırlık

Öğrencilerimizin yurtdışı lisans eğitimi hedefleriyle mevcut akademik durumlarının uyumlu olması en önemli konuların başında geliyor. Öğrencilerimizin bu konudaki eksiklerini şansa yer bırakmayacak şekilde tamamlıyoruz. AP, SAT, IB, GRE, GMAT ve A Level gibi sınavlara yönelik akademik ve taktiksel / teknik hazırlık desteğimizle akademik sınavlardan en yüksek notlarını almalarını sağlarken TOEFL ve IELTS hazırlık programlarımızla İngilizce yeterliliklerini en üst seviyeye getirmeklerine yardımcı oluyoruz.

Üniversite Başvuru Süreci

Önceden belirlenmiş hedefler ve öğrencinin mevcut akademik durumu çerçevesinde üniversite başvuru dosyalarını oluşturuyoruz. Bütün bu süreçlerdeki kişiselleştirilmiş yaklaşımımız sayesinde öğrencilerimizin %99’unun ilk 3 tercihlerinden kabul almalarını sağlıyoruz.

Sürekli Destek

Öğrencilerimiz ve aileleriyle yurtdışı üniversite eğitimi süresince her konuda irtibat halinde olmayı sürdürüyoruz. Öğrencilerimizi lisans eğitimleri boyunca desteklemeye devam ediyor, lisans üstü planlarını birlikte şekillendiriyoruz.

Yurt dışında okumak için başvurudan kabule gerekenleri öğrenmek için kurucumuz Doç. Dr. Gamze Sart’ın bu konuya özel hazırladığı YouTube videolarımıza göz atabilirsiniz.

 

Yurtdışında lisans eğitimi için danışmanlık hizmeti verdiğimiz üniversiteler hakkında daha detaylı bilgiye adlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz;

[pagelist child_of=”current”]

 

aba Blog

aba Eğitim olarak uzun yıllardır sektörümüze bilgi ve tecrübemizle yön veriyoruz. Deneyimlerimizi ve bilgimizi öğrencilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

En ÇokTercih Edilen

Üniversiteler

aba Eğitim olarak öğrencilerimizi dünyanın en seçkin üniversitelerine yerleştirebilmek için bütünlüklü bir yaklaşım sergiliyoruz. Öğrencilerimize en uygun hedefleri birlikte tespit ettikten sonra dil yeterliliklerini ve akademik hazırlıklarını tamamlıyor, başvurularını yapıyor ve eğitim hayatları boyunca da sürekli yanlarında oluyoruz.

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

4 + 9 =

Whatsapp

Sor
Ara
Menu

Pin It on Pinterest