Hemen Bilgi Al

Ana Sayfa / İletişim

İletişim

Formu doldurarak uzmanlarımız tarafından size daha detaylı ve hızlı geri dönüş yapılacaktır.Aşağıdaki detaylı formda isteğe bağlı alanların doldurulması uzmanlarımız tarafından size daha detaylı ve hızlı geri dönüş yapılmasına yardımcı olacaktır.

Aydınlatma Metnini Okudum

Aba Organizasyon Eğitim Danışmanlık Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş. olarak tarafınıza ticari elektronik ileti göndermek üzere onayınızı talep etmekteyiz.

İzin vermeniz halinde, tarafınızca şirketimize beyan edilen e-posta adresiniz ve/veya cep telefonu numaranız, telefon, çağrı merkezleri, faks, WhatsApp mesajı, SMS, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak tarafınızla iletişim kurma ve Şirketimize ait her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, bilgi, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni, kampanya ve yenilikler ile ilgili tarafınızı bilgilendirme ve tanıtım/pazarlama yapma amacı ile kaydedilecektir.

Tarafınızca verilen ticari elektronik ileti izninin her zaman geri alınması mümkün olup, tarafınıza ait e-posta adresiniz ve/veya telefon numaranız tarafınızca verilen ticari elektronik ileti izni geri alınmadığı sürece Şirketimiz tarafından saklanacak ve muhafaza edilecektir.


İletişim Bilgileri

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No:65
34342 Bebek-Beşiktaş İSTANBUL

[email protected]

+90 (0212) 287 86 06+90 (549) 489 87 53

BİZİ TAKİP EDİN