fbpx
Ana sayfa » Fiske Guide To Colleges 2018
Fiske Guide To Colleges 2018
[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2405″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Yüzlerce üniversite hakkında başvuru koşullarından eğitim kalitesine varana kadar pek çok bilgi veren Fiske, dünyanın her yerinden öğrenci adayına yol gösteriyor. 30 yılı aşkın süredir kendisi için en doğru üniversiteyi bulmaya çalışan öğrencilerin yardımına koşan Fiske, yaklaşık 200 farklı üniversite hakkında bilgi veriyor.

ABD’de üniversite için farklı seçenekler

Özel okulları ve devlet okullarına dengeli bir şekilde yer veren ‘Fiske Guide to Colleges’, öğretim görevlileri, kampüs yaşamı, kampüs yemekleri, konaklama imkanları gibi pek çok konuda bilgi sunuyor.

Fiske, içerdiği okullar için istatistiklere, derecelendirmelere, başvuru için girilmesi gereken sınavlara, ücrete dair bilgilerle başka yerde kompakt olarak erişemeyeceğiniz konulara değiniyor. Her bir okula dair, künye benzeri bir bölüme yer vererek makalede geçen bilgilere dair hap bilgiler veren rehber sayesinde okulların olumlu ve olumsuz yönlerine hızla göz atabilirsiniz.

Başvuru aşaması için faydalı bilgiler Fiske’de

ABD’de bir üniversiteye başvuru yapabilmek için SAT ve ACT gibi çeşitli sınavlara girmeniz ve bu sınavlardan almanız beklenen puanlar da rehberde yer alıyor. Diğer taraftan kabul edilen öğrencilere dair istatistikler, yıllık başvuru sayısı, kabul oranları gibi bilgiler de Fiske’nin sunduğu çok sayıda avantajdan bazıları.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1523942695374{background-image: url(https://abaegitim.com/wp-content/uploads/2017/07/dw-background4.jpg?id=2386) !important;}”]

Fiske Guide To Colleges 2018

Fiske Guide To Colleges 2018 Kitabını Ücretsiz İndirin

 
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

13 + 1 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest