fbpx
ACT Dersleri- Matematik

ACT Dersleri- Matematik

Yurt dışında bulunan nitelikli teknik okullarda okumak veya eğitimlerine sayısal bir alanda devam etmek isteyenlerin ACT sınavı bölümlerinden biri olan matematik testinden elde edecekleri puan oldukça önemlidir. ABA Eğitim’in 10 yıllık tecrübesi ve uzman ekibi tarafından verilen matematik dersleri, analitik becerilerinizi geliştirerek hedeflediğiniz skora ulaşmanızı sağlayacaktır.

ACT matematik testinde, cebir, istatistik, geometri ve trigonometri gibi matematik konularındaki hâkimiyetiniz ölçülmektedir. ABA Eğitim’de tüm dersler birebir olarak yapılmaktadır. Derslerdeki kişiye özel anlatımın yarattığı üretken  ortam  ile kısa sürede birçok konuyu öğrenip ilerleme kaydedebilirsiniz. 90 dakikalık birebir dersler sayesinde eğitmenlerimiz ile eksiğinizin olduğu matematik konularına yoğunlaşabilir ve sınavlardaki doğru cevap sayınızı artırabilirsiniz. Tüm eğitmenlerimiz alanlarında  en az 5 yıllık tecrübeye sahip, İngilizce yetkinliğini kanıtlamış Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşmaktadır.

ABA Eğitim’de dersler öğrenciler için temin edilen bilgisayarlar eşliğinde özel olarak tasarlanmış akıllı sınıflarda işlenmektedir. 3 ya da 4 kişilik sınıflarda uzman eğitmenlerimiz ile yapacağınız geçmiş yıllara ait sınav sorularının çözümleri, ACT matematik testinde yüksek puan elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sayede farklı soru çeşitleri görerek test çözme konusunda da pratiklik kazanabilirsiniz. ACT matematik müfredatında yer alan tüm konuları uzman ABA kadrosunun anlatımıyla kavrayabilir ve çözülen örnek sorularla tüm öğrendiklerinizi zihninizde kalıcı hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda ABA Eğitim’de deneme sınavları da yapılmaktadır. Bu sınavlar seviyenizin ne kadar ilerlediğini görmenize ve yanlış yaptığınız konuları saptayarak eksiklerinizi tamamlamanıza olanak sağlamaktadır. Belli aralıklarla gerçekleştirilen deneme sınavları sayesinde hatalarınızı en düşük seviyeye çekebilirsiniz. ACT matematik testinde soru sayısı kadar süre verilmektedir.  ABA Eğitim’de yapılan deneme sınavları sayesinde gireceğiniz asıl sınavda zamanı verimli ve doğru kullanabilmeyi de öğrenebilirsiniz. ABA Eğitim’de çözemediğiniz ve aklınıza takılan sorular olduğunda WhatsApp üzerinden eğitmenlerimize ders saatleri dışında da ulaşmanız mümkündür.

Okul hayatınızın yoğunluğunun farkında olan ABA Eğitim’de ders saatleri ve günleri sizin belirteceğiniz şekilde oluşturulmaktadır. Tüm bunlara ek olarak ABA Eğitim, sınav başvuru döneminde de yanınızdadır. Başvuru işlemlerini sizin adına tamamlayan ABA Eğitim uzmanları sayesinde stres yaşamadan sadece ders çalışmaya odaklanabilirsiniz.

ACT Sınavı Hakkında Blog Yazıları:

https://youtu.be/JOWTuNcazAw

Başvuru Formu

Genel Merkez: Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta:  info@abaedu.com

Telefon: 0 (212) 287 86 06

Lisans seviyesi:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Lisansüstü:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Diğerleri:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

 

Kurumsal:

Hakkımızda

Bilgi Bankası

İletişim

 

Contact Us

14 + 10 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest