Hemen Bilgi Al

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirleri

Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri hangileri? Neden Hollanda’da eğitim alınmalı? Hollanda üniversiteleri öğrencilere hangi avantajları sunuyor? Hollanda’da üniversite okumak hem eğitim hayatı hem de kariyer yolculuğu anlamında doğru bir başlangıç noktası… Son dönemlerde Hollanda’nın uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih ülkelerden biri olduğu biliniyor. Yurt dışında üniversite okumayı hedefleyen birçok öğrenci özellikle Avrupa söz konusu olduğunda Hollanda’yı tercih ediyor.

Hollanda, İngilizce eğitim seçenekleri, düşük ücretli üniversiteleri, teknoloji ve inovasyon odaklı eğitim sistemiyle dikkat çekiyor. Hollanda üniversiteleri fiyatları; Amerika, Kanada gibi ülkelere oranla çok daha uygun kabul ediliyor. Ayrıca; Hollanda üniversite bursları ve kariye seçenekleriyle de öğrenci adaylarını cezbediyor. Öğrenciler henüz okurken iş olanaklarını değerlendirebiliyorlar. Üstelik bunu yalnızca maddi kazanç elde etmek amacıyla yapmıyorlar. Çünkü kendi alanlarında çalışma ve tecrübe edinme fırsatı bulabiliyorlar. Böylelikle meslek hayatına bir adım önde başlama şansı yakalıyorlar. Kısacası Hollanda; öğrenciler için birçok açıdan fırsatlar ülkesi olarak değerlendirilebiliyor.

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirleri: Hollanda’da Eğitim Almak İçin Neler Yapılmalı?

Hollanda’da uluslararası standartlara sahip birçok üniversite bulunuyor. Birçok Hollanda üniversitesi dünyanın en iyileri arasında gösteriliyor. Hollanda üniversiteleri sıralaması incelendiğinde Delft University of Technology gibi teknik üniversitelerin ön planda olduğu görülüyor. Bununla birlikte; Amsterdam Üniversitesi, Leiden Üniversitesi gibi okullar dikkat çekiyor. Peki; Hollanda’da eğitim almak ve bu üniversitelere başvuruda bulunmak için için neler gerekiyor.

Pek çok uluslararası öğrenci Hollanda’da, İngilizce eğitim almayı tercih ediyor. Bu durumda elbette öğrencilerin İngilizce seviyelerini belgelendirmeleri bekleniyor. Bu nedenle IELTS ya da TOEFL sınavlarından birini almak gerekiyor. Elbette dil yeterliliğini belgelendirmenin dışında birçok koşul bulunuyor.

Bunlardan ilki; akademik yeterlilik… Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri söz konusu olduğunda rekabetin yüksek olduğu biliniyor. Elbette lise diploması ve not ortalaması bu noktada önem taşıyor. Ancak başvurular için yeterli olmuyor. Bu nedenle; Hollanda üniversitelerine başvuracak öğrencilerin AP sınavlarını alması gerekiyor. AP sınavlarının başvuru sürecinde oldukça önemli bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Bunlara ek olarak; niyet mektubu, referans mektupları ve özgeçmiş gerekli diğer belgeler arasında yer alıyor.

Hollanda “inovasyon ülkesi” olarak anılıyor. Hollanda için değer üretmek, geleceği inşa etmek ve fark yaratmak büyük bir öneme sahip… Bu anlamda; öğrenci adaylarının potansiyellerini gösterebilmeleri başvurucu sürecinde önemli bir rol oynuyor.  Bu noktada ise sosyal sorumluluk projeleri, araştırma projeleri, yaz okulları ve stajlar devreye giriyor. Ders dışı aktiviteler; Hollanda üniversite bursları konusunda da öğrencilere avantaj sağlıyor. Peki; Hollanda’da hangi öğrenci şehirleri ön plana çıkıyor? Hangi şehirler uluslararası öğrenciler açısından daha avantajlı?

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirler: Amsterdam

Hollanda’nın başkenti Amsterdam; öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri olarak biliniyor. Amsterdam birçok prestijli üniversiteye ev sahipliği yapıyor. Üstelik bu üniversitelerin pek çok İngilizce programlar sunuyor. Öğrenciler hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde İngilizce eğitim alma şansı bulabiliyorlar. Öğretim kadroları, fiziksel donanımı ve mükemmel eğitim sistemiyle Amsterdam Üniversiteleri uluslararası öğrencilerin ilgi odağı oluyor. Amsterdam, yalnızca eğitimiyle değil mimarisi, kanalları, festivalleri ve yoğun öğrenci nüfusuyla da tercih sebebi oluyor. Müzeleri, tiyatroları, sanat galerileriyle sanatseverleri kendine çekmeyi başarıyor.

Öğrenciler eğitimlerinin ardından Amsterdam’da birçok kariyer imkanını da değerlendirebiliyorlar. Philips, ING gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin merkezleri Amsterdam’da bulunuyor. Bu anlamda öğrencilere staj ve istihdam imkanları da sunuluyor. Amsterdam Üniversitesi, Vrije Üniversitesi ve Amsterdam Sanat Üniversitesi dikkat çeken Amsterdam Üniversiteleri arasında yer alıyor.

Delft

Hollanda denildiğinde akla ilk gelen üniversitelerden biri Delft University of Technology oluyor. Hollanda üniversiteleri sıralaması incelendiğinde de Delft University of Technology’nin ilk sırada yer aldığı görülüyor. Üniversite adından da anlaşılacağı gibi Hollanda’nın Delft kentinde yer alıyor. Delft, Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor. Bunun tek nedeni prestijli bir üniversiteye ev sahipliği yapması değil elbette… Delft, canlı şehir yaşamı, doğası, tarihi ve kültürüyle de uluslararası öğrencilere mükemmel bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda Hollanda’nın önemli turizm merkezleri arasında yer alıyor. Şehir aynı zamanda mikrobiyolojinin doğum yeri olarak kabul ediliyor.

Eindhoven

Eindhoven, Hollanda’nın güneyinde bulunan kentlerden biri olarak biliniyor. Şehir yaklaşık 800 yıllık köklü bir tarihe sahip… Eindhoven, heknoloji ve mühendislik alanında Hollanda’nın önde gelen şehirleri arasında kabul ediliyor. Sanayi Devrimi’nin yaşandığı süreçte yüksek oranda göç aldığı biliniyor.

Tüm bunların yanı sıra; Eindhoven büyük bir uluslararası öğrenci nüfusuna da ev sahipliği yapıyor. Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Öğrenciler için önemli avantajlar sunuyor. Şehir, Eindhoven Teknik Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Üniversite Hollanda’nın ve dünyanın en iyi teknik üniversiteleri arasında sıralanıyor. Bununla birlikte; Eindhoven önemli teknoloji şirketlerini de bünyesinde barındırıyor. Böylelikle öğrenciler staj ve kariyer fırsatlarından da yararlanabiliyor. Şehir aynı zamanda Hollanda’nın önemli sanat okullarından biri olan Design Academy Eindhoven’a ev sahipliği yapıyor.

Groningen

Groningen, Hollanda’da üniversite okumak isteyen uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında yer alıyor. Groningen Hollanda’nın kuzeyinde bulunuyor. Hollanda’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Groningen Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Hollanda üniversiteleri fiyatları açısından birçok üniversiteye göre avantajlı kabul ediliyor. Bunun yanı sıra; Groningen yaşam masrafları açısından da öğrencilere avantaj sağlıyor. Groningen küçük bir şehir olmasına rağmen eğitim ve kariyer fırsatları ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte; kültürel etkinlikleriyle öğrencilere sanatla iç içe eğitim alma fırsatı sunuyor. Kısacası; Groningen de Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor.

Leiden

Leiden, Hollanda’nın önemli eğitim merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şehrin en önemli üniversiteleri arasında Leiden Üniversitesi ve Webster Üniversitesi yer alıyor. Leiden Üniversitesi, yalnızca Hollanda’nın değil dünyanın en iyi üniversiteleri arasında da gösteriliyor. Leiden, yalnızca eğitimle değil; bilime katkılarıyla da tanınıyor. Geçmişten günümüze; Hollanda’nın ve Avrupa’nın önemli bilim merkezleri arasında gösteriliyor. Şehir aynı zamanda dünyaca ünlü ressam Rembrandt’ın doğduğu şehir olarak tanınıyor. Şehir; İngilizce eğitim olanakları, düşük yaşam masraflarıyla ilgi odağı oluyor. Bununla birlikte uluslararası öğrenci çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor.

Rotterdam

Rotterdam Avrupa’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olarak görülüyor. Demiryolları, karayolları ve su yolları ile önemli bir ulaşım ve dağıtım merkezi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle; "Avrupa Kapısı" ve "Dünya Kapısı" adları ile anılıyor. Aynı zamanda; Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında yer alıyor. Hollanda’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Rotterdam Erasmus Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Rotterdam, sanatseverler için de Avrupa’nın önemli merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şehir, modern mimarisi, kültürel yapısı, sokak festivalleri, sanat etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

Maastricht

Dikkat çeken bir başka Hollanda şehri ise Maastricht… 19. yüzyılın erken sanayi kentlerinden biri olan şehir; bugün, kültürel bir merkez olarak anılıyor. Şehir;  Maastricht Üniversitesi, Maastricht Yönetim Okulu gibi Hollanda’nın ve Avrupa’nın önemli üniversitelerine ev sahipliği yapıyor. Maastricht üniversiteleri; donanımlı akademisyenleri ve araştırma olanaklarıyla dikkat çekiyor. Uluslararası öğrenciler için Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor. Maastricht ayrıca; HP, Mercedes-Benz gibi dünyanın önemli şirketlerine de ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle; öğrenciler staj ve kariyer olanaklarından da yararlanabiliyorlar. Şehir aynı zamanda; tarihi dokusu ve muhteşem doğasıyla da öğrencilere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Utrecht

Hollanda’nın önemli şehirlerinden biri de Utrecht… Utrecht uluslararası öğrenciler için Hollanda’nın en popüler şehirleri arasında yer alıyor. Oldukça yoğun bir uluslararası öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte; dünyanın dört bir yanından gelen göçmenleri de ağırlıyor. Bu nedenle Utrecht; Hollanda’nın kültürel zenginlik açısından önde gelen şehirleri arasında bulunuyor. Şehir; Utrecht Üniversitesi, Utrecht Sanat Okulu gibi önemli üniversitelere de ev sahipliği yapıyor. Her iki üniversite de çok çeşitli İngilizce program seçenekleriyle dikkat çekiyor. Öğrenciler, Utrecht’te kariyer anlamında da pek çok fırsatı değerlendirebiliyorlar.

Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri hakkında detaylı bilgi için aba Eğitim web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için Doç. Dr. Gamze Sart ve aba Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz. Eğitime dair daha fazla içeriğe ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ücretsiz Open Day Günlerimize Katılmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun

Açık bilgilendirme günlerimizde tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirleri

Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri hangileri? Neden Hollanda’da eğitim alınmalı? Hollanda üniversiteleri öğrencilere hangi avantajları sunuyor? Hollanda’da üniversite okumak hem eğitim hayatı hem de kariyer yolculuğu anlamında doğru bir başlangıç noktası… Son dönemlerde Hollanda’nın uluslararası öğrenciler tarafından en çok tercih ülkelerden biri olduğu biliniyor. Yurt dışında üniversite okumayı hedefleyen birçok öğrenci özellikle Avrupa söz konusu olduğunda Hollanda’yı tercih ediyor.

Hollanda, İngilizce eğitim seçenekleri, düşük ücretli üniversiteleri, teknoloji ve inovasyon odaklı eğitim sistemiyle dikkat çekiyor. Hollanda üniversiteleri fiyatları; Amerika, Kanada gibi ülkelere oranla çok daha uygun kabul ediliyor. Ayrıca; Hollanda üniversite bursları ve kariye seçenekleriyle de öğrenci adaylarını cezbediyor. Öğrenciler henüz okurken iş olanaklarını değerlendirebiliyorlar. Üstelik bunu yalnızca maddi kazanç elde etmek amacıyla yapmıyorlar. Çünkü kendi alanlarında çalışma ve tecrübe edinme fırsatı bulabiliyorlar. Böylelikle meslek hayatına bir adım önde başlama şansı yakalıyorlar. Kısacası Hollanda; öğrenciler için birçok açıdan fırsatlar ülkesi olarak değerlendirilebiliyor.

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirleri: Hollanda’da Eğitim Almak İçin Neler Yapılmalı?

Hollanda’da uluslararası standartlara sahip birçok üniversite bulunuyor. Birçok Hollanda üniversitesi dünyanın en iyileri arasında gösteriliyor. Hollanda üniversiteleri sıralaması incelendiğinde Delft University of Technology gibi teknik üniversitelerin ön planda olduğu görülüyor. Bununla birlikte; Amsterdam Üniversitesi, Leiden Üniversitesi gibi okullar dikkat çekiyor. Peki; Hollanda’da eğitim almak ve bu üniversitelere başvuruda bulunmak için için neler gerekiyor.

Pek çok uluslararası öğrenci Hollanda’da, İngilizce eğitim almayı tercih ediyor. Bu durumda elbette öğrencilerin İngilizce seviyelerini belgelendirmeleri bekleniyor. Bu nedenle IELTS ya da TOEFL sınavlarından birini almak gerekiyor. Elbette dil yeterliliğini belgelendirmenin dışında birçok koşul bulunuyor.

Bunlardan ilki; akademik yeterlilik… Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri söz konusu olduğunda rekabetin yüksek olduğu biliniyor. Elbette lise diploması ve not ortalaması bu noktada önem taşıyor. Ancak başvurular için yeterli olmuyor. Bu nedenle; Hollanda üniversitelerine başvuracak öğrencilerin AP sınavlarını alması gerekiyor. AP sınavlarının başvuru sürecinde oldukça önemli bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Bunlara ek olarak; niyet mektubu, referans mektupları ve özgeçmiş gerekli diğer belgeler arasında yer alıyor.

Hollanda “inovasyon ülkesi” olarak anılıyor. Hollanda için değer üretmek, geleceği inşa etmek ve fark yaratmak büyük bir öneme sahip… Bu anlamda; öğrenci adaylarının potansiyellerini gösterebilmeleri başvurucu sürecinde önemli bir rol oynuyor.  Bu noktada ise sosyal sorumluluk projeleri, araştırma projeleri, yaz okulları ve stajlar devreye giriyor. Ders dışı aktiviteler; Hollanda üniversite bursları konusunda da öğrencilere avantaj sağlıyor. Peki; Hollanda’da hangi öğrenci şehirleri ön plana çıkıyor? Hangi şehirler uluslararası öğrenciler açısından daha avantajlı?

Hollanda’nın En iyi Öğrenci Şehirler: Amsterdam

Hollanda’nın başkenti Amsterdam; öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerden biri olarak biliniyor. Amsterdam birçok prestijli üniversiteye ev sahipliği yapıyor. Üstelik bu üniversitelerin pek çok İngilizce programlar sunuyor. Öğrenciler hem lisans hem de yüksek lisans düzeyinde İngilizce eğitim alma şansı bulabiliyorlar. Öğretim kadroları, fiziksel donanımı ve mükemmel eğitim sistemiyle Amsterdam Üniversiteleri uluslararası öğrencilerin ilgi odağı oluyor. Amsterdam, yalnızca eğitimiyle değil mimarisi, kanalları, festivalleri ve yoğun öğrenci nüfusuyla da tercih sebebi oluyor. Müzeleri, tiyatroları, sanat galerileriyle sanatseverleri kendine çekmeyi başarıyor.

Öğrenciler eğitimlerinin ardından Amsterdam’da birçok kariyer imkanını da değerlendirebiliyorlar. Philips, ING gibi dünyanın önde gelen şirketlerinin merkezleri Amsterdam’da bulunuyor. Bu anlamda öğrencilere staj ve istihdam imkanları da sunuluyor. Amsterdam Üniversitesi, Vrije Üniversitesi ve Amsterdam Sanat Üniversitesi dikkat çeken Amsterdam Üniversiteleri arasında yer alıyor.

Delft

Hollanda denildiğinde akla ilk gelen üniversitelerden biri Delft University of Technology oluyor. Hollanda üniversiteleri sıralaması incelendiğinde de Delft University of Technology’nin ilk sırada yer aldığı görülüyor. Üniversite adından da anlaşılacağı gibi Hollanda’nın Delft kentinde yer alıyor. Delft, Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor. Bunun tek nedeni prestijli bir üniversiteye ev sahipliği yapması değil elbette… Delft, canlı şehir yaşamı, doğası, tarihi ve kültürüyle de uluslararası öğrencilere mükemmel bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda Hollanda’nın önemli turizm merkezleri arasında yer alıyor. Şehir aynı zamanda mikrobiyolojinin doğum yeri olarak kabul ediliyor.

Eindhoven

Eindhoven, Hollanda’nın güneyinde bulunan kentlerden biri olarak biliniyor. Şehir yaklaşık 800 yıllık köklü bir tarihe sahip… Eindhoven, heknoloji ve mühendislik alanında Hollanda’nın önde gelen şehirleri arasında kabul ediliyor. Sanayi Devrimi’nin yaşandığı süreçte yüksek oranda göç aldığı biliniyor.

Tüm bunların yanı sıra; Eindhoven büyük bir uluslararası öğrenci nüfusuna da ev sahipliği yapıyor. Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Öğrenciler için önemli avantajlar sunuyor. Şehir, Eindhoven Teknik Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Üniversite Hollanda’nın ve dünyanın en iyi teknik üniversiteleri arasında sıralanıyor. Bununla birlikte; Eindhoven önemli teknoloji şirketlerini de bünyesinde barındırıyor. Böylelikle öğrenciler staj ve kariyer fırsatlarından da yararlanabiliyor. Şehir aynı zamanda Hollanda’nın önemli sanat okullarından biri olan Design Academy Eindhoven’a ev sahipliği yapıyor.

Groningen

Groningen, Hollanda’da üniversite okumak isteyen uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirler arasında yer alıyor. Groningen Hollanda’nın kuzeyinde bulunuyor. Hollanda’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Groningen Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Hollanda üniversiteleri fiyatları açısından birçok üniversiteye göre avantajlı kabul ediliyor. Bunun yanı sıra; Groningen yaşam masrafları açısından da öğrencilere avantaj sağlıyor. Groningen küçük bir şehir olmasına rağmen eğitim ve kariyer fırsatları ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte; kültürel etkinlikleriyle öğrencilere sanatla iç içe eğitim alma fırsatı sunuyor. Kısacası; Groningen de Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor.

Leiden

Leiden, Hollanda’nın önemli eğitim merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şehrin en önemli üniversiteleri arasında Leiden Üniversitesi ve Webster Üniversitesi yer alıyor. Leiden Üniversitesi, yalnızca Hollanda’nın değil dünyanın en iyi üniversiteleri arasında da gösteriliyor. Leiden, yalnızca eğitimle değil; bilime katkılarıyla da tanınıyor. Geçmişten günümüze; Hollanda’nın ve Avrupa’nın önemli bilim merkezleri arasında gösteriliyor. Şehir aynı zamanda dünyaca ünlü ressam Rembrandt’ın doğduğu şehir olarak tanınıyor. Şehir; İngilizce eğitim olanakları, düşük yaşam masraflarıyla ilgi odağı oluyor. Bununla birlikte uluslararası öğrenci çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor.

Rotterdam

Rotterdam Avrupa’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olarak görülüyor. Demiryolları, karayolları ve su yolları ile önemli bir ulaşım ve dağıtım merkezi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle; "Avrupa Kapısı" ve "Dünya Kapısı" adları ile anılıyor. Aynı zamanda; Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında yer alıyor. Hollanda’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Rotterdam Erasmus Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Rotterdam, sanatseverler için de Avrupa’nın önemli merkezlerinden biri olarak kabul ediliyor. Şehir, modern mimarisi, kültürel yapısı, sokak festivalleri, sanat etkinlikleriyle dikkat çekiyor.

Maastricht

Dikkat çeken bir başka Hollanda şehri ise Maastricht… 19. yüzyılın erken sanayi kentlerinden biri olan şehir; bugün, kültürel bir merkez olarak anılıyor. Şehir;  Maastricht Üniversitesi, Maastricht Yönetim Okulu gibi Hollanda’nın ve Avrupa’nın önemli üniversitelerine ev sahipliği yapıyor. Maastricht üniversiteleri; donanımlı akademisyenleri ve araştırma olanaklarıyla dikkat çekiyor. Uluslararası öğrenciler için Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri arasında kendine yer buluyor. Maastricht ayrıca; HP, Mercedes-Benz gibi dünyanın önemli şirketlerine de ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle; öğrenciler staj ve kariyer olanaklarından da yararlanabiliyorlar. Şehir aynı zamanda; tarihi dokusu ve muhteşem doğasıyla da öğrencilere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Utrecht

Hollanda’nın önemli şehirlerinden biri de Utrecht… Utrecht uluslararası öğrenciler için Hollanda’nın en popüler şehirleri arasında yer alıyor. Oldukça yoğun bir uluslararası öğrenci nüfusuna ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte; dünyanın dört bir yanından gelen göçmenleri de ağırlıyor. Bu nedenle Utrecht; Hollanda’nın kültürel zenginlik açısından önde gelen şehirleri arasında bulunuyor. Şehir; Utrecht Üniversitesi, Utrecht Sanat Okulu gibi önemli üniversitelere de ev sahipliği yapıyor. Her iki üniversite de çok çeşitli İngilizce program seçenekleriyle dikkat çekiyor. Öğrenciler, Utrecht’te kariyer anlamında da pek çok fırsatı değerlendirebiliyorlar.

Hollanda’nın en iyi öğrenci şehirleri hakkında detaylı bilgi için aba Eğitim web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için Doç. Dr. Gamze Sart ve aba Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz. Eğitime dair daha fazla içeriğe ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Ücretsiz Open Day Günlerimize Katılmak İçin Aşağıdaki Formu Doldurun

Açık bilgilendirme günlerimizde tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation