fbpx

Ücretsiz Open Day- Veli Bilgilendirme Toplantılarımız Artık Online’da!

8 Nisan 2020

aba Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak yurt dışında eğitim konusunda öğrencilerimizi bilgilendiren tüm danışmanlarımız süreç hakkında detaylı bilgiler sağlamaktadır. Özellikle bu süreçte veliler çocuklarının eğitim hayatı ve izleyecekleri yol konusunda şeffaf bilgilere ihtiyaç duyar.

Bu süreçte biz Open Day günlerini tamamen velilerin sürece hâkim olabilmesi ve öğrencilerin kariyer planlaması konusunda velilerin edineceği bilgilerle çocuklarını doğru yönlendirmelerinde destek olmak amacı ile yapıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Open Day’lerimizi yapmaktaki en büyük amacımız, 2025 yılında Dünyanın eğitim konusundaki değişimi ve gelişim göstereceği konular hakkında oluyor. Aynı zamanda amacımız bu değişimde popüler olan meslekler ve bu değişimde öğrencilerin global anlamda yetkin beceri ve yeteneklere sahip olmalarını sağlamak.

Biz de bu süreçte değişimlere ayak uydurabilmek için SalesForce şirketi ile çalışıyoruz. SalesForce, Kaliforniya’da bulunan bir Amerikan yazılım şirketidir. Şirket, dünyadaki global insan gücünün beceri ve yeteneklerini artırmak için çalışıyor. Biz de bu yapıya öğrencilerimizi entegre etmek istiyoruz.

aba Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak, gelişen ve sürekli yenilenen bu çağda öğrenci ve velilerine bu bilinçle destek olmaktayız. Open Day (veli bilgilendirme) toplantılarımızı da velilere çocuklarının gelişim çağlarında eğitimleri hakkında nasıl bir yol izleyecekleri, bu yolda kendileri için en doğru seçimi nasıl yapacakları konusunda ve yurtdışındaki üniversitelerin eğitim sistemleri, en popüler meslekler, hangi bölümler için hangi ülke ve üniversitenin tercih edilmesi gerektiği gibi konular hakkında konuşuyoruz.

Open Day – Ücretsiz Veli Bilgilendirme Toplantılarımız Artık Online’da!

Ülkemizin ve tüm dünyanın içerisinde bulunduğu olağanüstü durum nedeni ile, bu süreçte hem veli ve öğrencilerimizi doğru yönlendirmeye devam etmek hem de çalışan ve danışanlarımızın sağlığını korumak adına Open Day’lerimizi her Cumartesi ZOOM üzerinden yapmaya başladık.

Sizler de bu süreçte doğru kararlar alabilmek, #GeleceğinMeslekleri ve #MesleklerinGeleceği hakkında bilgi sahibi olmak için online görüşmelerimize davetlisiniz.

Bizlere aşağıdaki telefon numaraları ile ulaşabilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız:

0 (212) 945 29 03

0 (212) 287 86 06

0 (532) 296 86 12 

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için aba Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık kurucusu Doç. Dr. Gamze Sart’ın YouTube videosuna göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer makaleler…

Genel Merkez: Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta:  info@abaedu.com

Telefon: 0 (212) 287 86 06

Lisans seviyesi:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Lisansüstü:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Diğerleri:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

 

Kurumsal:

Hakkımızda

Bilgi Bankası

İletişim

 

AbaEğitim Bültenine Abone Olun

AbaEğitim Bültenine Abone Olun

Aydınlatma Metnini okudum, e-posta adresimin bülten üyeliği kapsamında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işlenmesini ve e-posta almayı kabul ediyorum.

Aboneliğiniz başladı!

Pin It on Pinterest