fbpx
Ana sayfa » Sanat Dersleri
Sanat Dersleri

Sanat Dersleri

Sanat dersleri; yurt dışında Güzel Sanatlar Fakültesi’ne sahip birçok prestijli üniversitede okumak için gereken yetenek sınavlarından, istenen puanı alabilmek ve nitelikli bir portfolyo sunabilmek için verilmektedir. Yurt dışı sanat okullarına hazırlık ve portfolyo düzenlemeleri için ABA Eğitim ve Design House İstanbul’dan üst seviyede bir danışmanlık alabilir, bu okullara kabul edilme şansınızı artırabilirsiniz.

Milano’daki Nuva Accademia Di Bella Arti ve Domus Academy; New York’taki Fashion Institute of Technology(FIT) ve Parsons The New School For Design; Londra’daki Metropolitan University ve The University of The Arts; Paris’teki Universite Paris Saint Denis, ve University De Provence Aix-Maselille gibi dünyada en çok bilinen ve başarısını dünya çapında kanıtlamış üniversitelere girebilmek için nitelikli bir hazırlık süreci oldukça önemlidir. ABA Eğitim’in uzman eğitim kadrosundan birebir olarak alacağınız 60 dakikalık dersler, yetenek sınavında istediğiniz puanı almanızı sağlayacaktır. Derste ihtiyaç duyulan bütün fiziksel ve teknik olanaklara sahip sınıflar, verimli bir öğrenme süreci geçirmenize destek olacaktır.

Sanat derslerini alan öğrencilerin en çok tercih ettiği programlar arasında Grafik Dizayn, Endüstriyel Tasarım, İç Mimarlık, Görsel Sanatlar, Fotoğraf, Film Prodüksyon, Plastik Sanatlar (Heykel, Resim vb.) ve Moda /Tekstil Tasarım öne çıkmaktadır. İstenilen sanat bölümlerinde okumanız için en yenilikçi desteği, alanında 10 yıllık deneyimiyle göz dolduran ABA Eğitim’den alabilirsiniz. Başarınız için tüm imkânları sağlayan ABA Eğitim’in nitelikli eğitmen kadrosuyla, yoğun çalışma temponuza uyacak şekilde derslerinizi planlayabilirsiniz.

Eğitime yenilikçi yaklaşımıyla adından söz ettiren ABA Eğitim, sınav sürecinde de sizin yanınızda olacaktır. Başvuruları sizin adınıza gerçekleştiren ABA ekibi sayesinde sadece kendi çalışmalarınıza odaklanabilirsiniz. Bunun yanında, dışavurumcu sanat terapisi stresli sınav döneminde rahatlamanıza yardımcı olacaktır.*

Portfolyo sahibi olmak sadece sanat ve tasarım bölümlerine özgü bir gereklilik olmaktan çıkmış, yurt dışındaki matematik, fizik ve mühendislik gibi sayısal bölümlere kabul almakta da avantaj sağlamaya başlamıştır. Teknik bilgi ve becerilerle tasarımı birleştirmenin öneminin arttığı günümüzde, iyi bir portfolyo sahibi olmak sizi diğer adaylar arasından öne çıkarabilir. Bütüncül eğitim programıyla ABA Eğitim, hayallerinize ulaşmanızda doğru tercih olacaktır.

 

 

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

5 + 13 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest