fbpx
Ana sayfa » Okul Destek Dersleri » Lise Destek Dersleri
Lise Destek Dersleri
ABA Eğitim’in uzman kadrosundan alabileceğiniz Matematik, Fizik ve Türkçe lise destek dersleri ile lise hayatınızdaki başarınızı arttırabilirsiniz. Lise destek dersleri; Robert College, Koç Lisesi, Üsküdar American Lisesi, Hisar Okulları, Enka Lisesi, Ted Koleji ve Eyüboğlu Koleji gibi birçok seçkin lisenin müfredatına uygun olarak verilmektedir. Tamamı Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan ABA Eğitim uzmanlarının, isteğe göre İngilizce ya da Türkçe olarak verdiği dersler sayesinde okulda öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Okul başarınızı arttırmayı hedefliyorsanız, destek dersleri ile kendinizi geliştirebilirsiniz. ABA Eğitim‘den alabileceğiniz 60 dakikalık birebir destek dersleri ile lise hayatınızın daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz. Her dersin kendi özgün yapısına uygun çalışma ortamlarında verilen dersler, öğrencilerin evlerinde de devam edebilmektedir. Ayrıca dilerseniz, üniversite 1. sınıfta da destek derslerini almayı sürdürebilirsiniz.

Aba Eğitim Farkı ile Lise Destek Dersleri

10 yıllık tecrübesi ile farkını ortaya koyan ABA Eğitim kadrosundan alacağınız lise destek dersleri ile okulunuzdaki ve gireceğiniz sınavlardaki başarınızı da arttırabilirsiniz. Deneyimli ABA Eğitim uzmanları, bireysel derslerin yanı sıra 3 ya da 4 kişilik gruplarla, konuları daha iyi kavramanızı sağlayacak soru çözümleri gerçekleştirmektedir. ABA Eğitim’in yapacağı deneme sınavlarıyla da bilgilerinizi pekiştirebilir ve lise derslerinizde arzu ettiğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

ABA Eğitim tarafından özel olarak tasarlanan sınıflarda göreceğiniz destek dersleri ile okulda zorlandığınız konuları tekrar etme fırsatı yakalayabilirsiniz. En az 5 senedir bu dersleri veren deneyimli kadrosu ile öne çıkan ABA Eğitim kurumu, ders saatlerini de sizin uygun olduğunuz zaman dilimlerine göre belirlemektedir. Eğitim danışmanlığı hizmeti de veren ABA Eğitim, bu zorlu süreçte her anlamda yanınızda olacaktır.

Hem liseyi başarılı bir şekilde bitirebilmeniz hem de sınavlara hazırlanırken performansınızı yükseltmeniz için, ABA Eğitim’in destek derslerini tercih edebilirsiniz. ABA Eğitim’den alacağınız; Matematik, Fizik ve Türkçe lise dersleri ile eksik yönlerinizi belirleyip o konulara ağırlık verebilirsiniz. Birebir lise destek derslerinin yanı sıra, aklınıza takılan soruları da WhatsApp üzerinden nitelikli ABA Eğitim uzmanlarına sorabilirsiniz. Çalışma sürecinizi sekteye uğratmadan ulaşacağınız cevaplar ile vaktinizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Okulda öğrendiklerinizi pekiştirebilmenizi sağlayacak ABA Eğitim destek dersleri sayesinde, başarılı bir lise dönemi yaşayabilirsiniz.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

9 + 1 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest