fbpx
ABA Eğitim kurumunda, deneyimli uzmanlar tarafından verilen ilköğretim destek dersleri, başarılı bir okul hayatının temellerini atabilmenizi sağlayacaktır. ABA Eğitim’in verdiği ilköğretim Matematik, Fizik ve Türkçe destek dersleri sayesinde okuldaki performansınızı arttırabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirecek sınavlara da en iyi biçimde hazırlanmanızı sağlayacak bireysel dersler, ABA Eğitim’in en az 5 senedir bu dersleri veren tecrübeli kadrosu tarafından verilmektedir.

İlköğretim Destek Dersleri konusunda Aba Eğitim Farkı

İlköğretim destek dersleri; gerekli donanıma sahip, özel olarak tasarlanmış sınıflarda yapılmaktadır. Tümü Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan ABA Eğitim uzmanlarından alabileceğiniz destek dersleri, kendinizi geliştirebilmenize de yardımcı olacaktır. Birebir dersler ile birlikte 3 ya da 4 kişilik gruplar halinde, konularını daha iyi anlayabilmenizi sağlayacak soru çözümleri de gerçekleştirilmektedir. Bu sayede tekrar etmeniz gereken noktaları görebilir ve kendiniz için en uygun çalışma takvimini belirleyebilirsiniz.

Eğitim danışmanlığı hizmeti de sunmakta olan ABA Eğitim kurumu 10 yıllık deneyimi ile öne çıkmaktadır. Geleceğinizi sağlam temeller üzerine kurabilmenizi sağlayacak ABA Eğitim kadrosu, okul sürecinde en büyük destekçiniz olacaktır. Başarılı bir öğrenim hayatı geçirebilmek için, ABA Eğitim uzmanlığı eşliğinde verilen ilköğretim Matematik, Fizik ve Türkçe destek derslerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eğitimde sürekliliğe özen gösteren ABA Eğitim kurumu, akademik anlamdaki tecrübesini ilköğretim destek derslerine de fazlasıyla yansıtmaktadır.

Okul Hayatınız Daha Verimli Geçsin

Profesyonelliği ile öne çıkan ABA Eğitim kadrosu, öğrendiklerinizi pekiştirmenize imkân tanıyacak deneme sınavları da düzenlemektedir. ABA Eğitim aynı zamanda öğrencilerin doğasıyla uyumlu, gerçek yaşam deneyimleriyle anlamlı öğrenme fırsatları sunan, bilgiye erişim, yorumlama, yeniden üretme alışkanlıkları kazandıran, öğrencilerin içten katılımını ve motivasyonunu vurgulayan bir eğitim sistemi ile öne çıkmaktadır. Okul hayatınızın daha verimli geçebilmesine olanak tanıyacak bireysel ilköğretim destek dersleri, deneme sınavları ve soru çözümleri, kalıcı bir öğrenme süreci yaşayabilmenizi sağlayacaktır. Çalışırken aklınıza takılacak soruları WhatsApp aracılığı ile ABA Eğitim uzmanlarına yöneltebilirsiniz. Bu sayede çalışma temponuzun kesintiye uğramadan devam etmesini sağlayabilir ve vaktinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Okul hayatınızda ve sınavlarınızda arzu ettiğiniz başarıya ulaşabilmenizi sağlayacak ilköğretim fizik ve matematik destek dersleri, isteğe bağlı olarak Türkçe ya da İngilizce olarak verilebilmektedir. ABA Eğitim, ders saatlerini de sizin için uygun olacak vakitlere göre düzenler ve okul hayatınızı aksatmadan, verimli bir çalışma takvimi hazırlayabilmenize yardımcı olur. ABA Eğitim uzmanlarının verdiği ilköğretim destek dersleri ile okul başarınızı yükseltebilirsiniz.

Pin It on Pinterest