Hemen Bilgi Al
WhatsApp

Okul Destek Dersleri

Robert College, Üsküdar American Lisesi, Koç Lisesi, Enka Lisesi, Hisar Okulları, Eyüboğlu Koleji, Ted Koleji okullarının müfredatına uygun okul destek dersleri kurumumuzca verilmektedir. Dersler öğrencinin evinde de devam edebilecektir. Üniversite 1. sınıfta destek derslerine devam edilebilecektir.

Derslerindeki başarıyı artırmak isteyen öğrenciler, okula destek amaçlı dersler alarak öğrendiklerini pekiştirebilir ve eksiklerini tamamlayabilirler. Boğaziçi Üniversitesi mezunu, alanında 5 yılı aşkın deneyimi olan uzmanlardan alacağınız destek dersleri sayesinde, derslerinizdeki başarıyı artırabilir ve öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

10 yıllık tecrübesi ve profesyonelliği ile öne çıkan ABA Eğitim, okul destek derslerinde göstereceğiniz performansı üst seviyeye çıkaracaktır. Nitelikli ABA Eğitim ekibinden alabileceğiniz 90 dakikalık destek dersleri ile akademik başarıya ulaşmak için gereken yetkinliğe kavuşabilirsiniz.

Başarıya ulaşmanın önemli yollarından birisi de kendinizi sınamaktır. Deneme sınavları, okul hayatınız için yapacağınız hazırlığın önemli bir parçasını oluşturmaktadır. ABA Eğitim’in sunacağı deneme sınavlarında durumunuzu gözlemleyebilir, ağırlık vermeniz ya da tekrar etmeniz gereken konuları gözden geçirebilirsiniz.

Her ders için ayrı olarak tasarlanan, yeterli donanıma sahip sınıflarda birebir verilen dersler ile en çok zorlandığınız konuları dâhi rahatça öğrenebilirsiniz. Deneyimli ABA Eğitim ekibi, aynı zamanda 3 ya da 4 kişilik gruplarla örnek soru çözümleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede sınavlarınızda karşılaşabileceğiniz soru tipleri hakkında fikir sahibi olabilir, soru çözümleri ile öğrendiğiniz konuları tekrar edebilirsiniz. Hem konu anlatımına hem de soru
çözümüne önem veren ABA Eğitim, okul derslerinde başarılı olmanız için imkân sağlayacaktır.

Ders saatlerini de öğrencilerin uygun zamanlarına göre ayarlayan ABA eğitim, öğrenim hayatınızdaki yoğunlukla  aşa çıkabilmenize yardımcı olacaktır. Her zaman öğrencilerinin başarısı ve memnuniyeti için çabalayan ABA eğitim, aynı zamanda eğitim danışmanlığı hizmeti de vermektedir. ABA Eğitim sayesinde sadece derslerinize konsantre olabilir,  stressiz bir biçimde sınavınıza çalışabilirsiniz.

Okuldaki sınavlarınıza hazırlanırken aklınıza takılan soruları WhatsApp üzerinden ABA Eğitim uzmanlarına yöneltebilmeniz de mümkün. Dersleri beklemeye gerek kalmadan alacağınız cevaplar, çalışma sürecinizin duraksamasına da engel olacaktır. Okul temponuz boyunca yanınızda olacak ABA Eğitim kadrosu, sınava  hazırlanırken karşınıza çıkacak her zorlukta en büyük destekçiniz haline gelecektir. Sınavlarınıza verimli bir şekilde çalışmak istiyorsanız, sonuç odaklı bakış açısıyla fark yaratan ABA Eğitim’i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.