Hemen Bilgi Al

SolidWorks

Yenilikçi, kullanımı kolay, Windows’a özel üç boyutlu bir tasarım programı olan SolidWorks her türlü makine, tesis, ürün tasarımında Windows’un kolaylıklarını kullanarak hızlı bir şekilde çizim yapmayı sağlamaktadır. Her yaş grubuna hitap eden dersleriyle ABA Eğitim’in uzman kadrosundan SolidWorks programını en etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz. ABA Eğitim’in SolidWorks dersleri sayesinde mesleki gelişiminize katkı sağladığınız kadar tasarıma olan ilginizi de geliştirebilirsiniz.

Kullanım stili ve çalışma mantığının kolaylığının yanı sıra zengin içerikli bir program olduğu için uzun süre kullananlar bile her zaman SolidWorks’ten öğrenecek bir şeyler bulabilmektedir. ABA Eğitim size nitelikli bir öğrenme süreci sağlamak uygun atmosferi özel donanıma sahip sınıflarla sağlamaktadır. Alanında yetkin, Boğaziçi Üniversitesi mezunu uzman kadromuz Solidworks’ün taslak oluşturmaktan simülasyona kadar bütün süreçlerinin eğitimini vermekte ve bu süreçlerde size destek olmaktadır. Birebir alacağınız 60 dakikalık derslerle uygulamalı olarak SolidWorks’ün bütün inceliklerini öğrenebilirsiniz.

Vizyoner yaklaşımlarıyla 10 yıldır fark yaratan ABA Eğitim’den alabileceğiniz SolidWorks dersi sayesinde tasarım bilginizi pekiştirebilir, yaratıcılığınızı ve planlama becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Sadece mesleki olarak değil, kişisel anlamda da başarıya ulaşmanıza önem veren ABA Eğitim, WhatsApp gibi günümüzün popüler teknolojilerini de aktif olarak kullanır. ABA Eğitim’in başarılı uzmanlarına WhatsApp üzerinden ulaşarak SolidWorks dersi ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz ve ders dışında da uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel CAD programları arasında kullanımı en kolay program olan SolidWorks, birçok konuda tasarımda kolaylık ve profesyonelliği aynı anda sunmaktadır. Tasarımlarda gerçekçi görüntülerin ve animasyonun oluşturulabildiği SolidWorks’ün bütün inceliklerini ve temellerini ABA Eğitim sayesinde öğrenebileceksiniz. Dersleri Türkçe ya da İngilizce alabilme fırsatını sunan ABA Eğitim ile mesleki gelişiminizde büyük bir ilerleme kaydetme şansı elde ederek kişisel ilgilerinize de yön verebilirsiniz. Mesleki uzmanlığa yön vermeniz  ilgi alanlarınızı keşfederek ve bu alanda nitelikli eğitim alarak mümkün olacaktır.