Hemen Bilgi Al

Robotik Kodlama

Teknolojinin hızla ilerlemesi ve dünyamızın sürekli daha da dijitalleşmesiyle robotik sistemleri ve programlamayı öğrenmenin önemi artmıştır. 10 yıllık tecrübesi ve profesyonelliği ile öne çıkan ABA Eğitim’de sizlere sunulan robotik kodlama dersi sayesinde, bilgisayar yazılımı geliştirmenin  temellerini öğrenmekle birlikte kendi yaratıcılığınızı, sorun çözme ve analitik düşünme becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesi mezunu, alanında deneyimli ve nitelikli ABA Eğitim ekibinden alabileceğiniz 60 dakikalık dersler ile robotik kodlama öğrenebilir veya bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz.

Kodlama dersleri için özel olarak tasarlanan yeterli donanıma sahip sınıflarda birebir verilen dersler ile robotik kodlamanın en karmaşık noktalarını dâhi rahatça öğrenebilirsiniz. Deneyimli ABA Eğitim ekibi, aynı zamanda 3 ya da 4 kişilik gruplarla uygulamalı eğitim vermektedir. Bu sayede çeşitli sorunların çözümünde, iletişim kurmada, bilgi edinmede bilgisayar kullanması ve bilgisayarın çalışma mantığı, bilgisayarda kullanılan programların nasıl geliştirildiği ve çalıştığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ders saatlerini de öğrencilerin uygun zamanlarına göre ayarlayan ABA eğitim, öğrenim hayatınızdaki yoğunlukla başa çıkabilmenize yardımcı olduğu kadar bu süreci size keyifli kılmak için çalışacaktır. Geleceğe her gün daha entegre hale gelen robotik kodlama eğitimi sayesinde ileride mesleki hayatınızda bir adım önde olabilirsiniz. Sizi geleceğe hazırlayan ABA Eğitim, eğitim danışmanlık hizmeti de vermektedir. Gelecekteki sınavlarınıza hazırlanmanızda, başvuru süreçlerinde, akademik ve sosyal gelişiminizde sizi destekleyecektir.

Özellikle dünyanın gelişmiş ülkelerinde uygulanan eğitim sistemlerinde kodlama derslerinin büyük bir yeri ve önemi vardır. Kodlama dersleri çocukların motor becerilerini geliştirdiği kadar onları sorumluluk sahibi bireyler haline getirebilmektedir. ABA Eğitim, uygulamalı verdiği robotik kodlama eğitimleri sırasında sizin gelişiminizi yakından takip edecek, ihtiyacınız olan materyal desteğini size sağlayacaktır. Her yaş grubuna göre ayrı bir eğitim programı izleyen ABA Eğitim’de, size özel organize edilmiş robotik kodlama derslerini Türkçe ya da İngilizce olarak alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları WhatsApp aracılığı ile ABA Eğitim uzmanlarına yöneltebilmeniz mümkündür. Bu imkân sayesinde ulaşacağınız cevaplar ile robotik kodlama bilginizi hızlıca pekiştirebilirsiniz.