fbpx
Ana sayfa » Kodlama Dersleri
Kodlama Dersleri

Kodlama Dersleri

Kodlama, bilgisayara ya da elektronik devre ve mekanik sistemlerden oluşan düzeneklere bir işlemi yaptırmak için yazılan komutlar dizisinin bütünü veya bir kısmı olarak tanımlanmaktadır. Kodlama dersleri, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına zorunlu seçmeli dersler olarak girmiş; öğrencilerin motor becerilerini, analitik düşünme ve sorun çözme yeteneklerini geliştirmek, onlara yaratıcılık kazandırmak ve gelecekteki hayatlarında teknolojiyle entegre mesleklerde kullanabilmeleri için öğretilmeye başlanmıştır. Eğitimde güncel teknoloji ve gelişmeleri takip edip kendini sürekli yenileyen ABA Eğitim’den kodlama derslerini alabilir, bilgisayar programcılığının temellerini sağlam bir şekilde atabilirsiniz.

Alanında deneyimli, Boğaziçi Üniversitesi mezunu uzman kadromuz kodlama için özel donanıma sahip sınıflarda eğitim vermektedir. Yaklaşık 60 dakika süren uygulamalı birebir derslerini alabilir, 3 veya 4 kişilik gruplarla da eksik konularınızı tekrar edebilirsiniz. Kodlama derslerinde robotik kodlama, phyton ve SolidWorks dersleri verilmektedir. Bu dersler sayesinde bu kodlama programlarını bütün ayrıntılarıyla öğrenebilir, bunları gündelik hayatınıza kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

10 yıllık tecrübesi ve profesyonelliği ile öne çıkan ABA Eğitim’de sizin mesleki ve kişisel gelişiminiz için kodlama dersleri büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda size sunulan materyallerle de yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. ABA Eğitim’de bunun için sizlere maker setleri ve atölyeleri verilmektedir, bu imkânlar sayesinde teknolojiyi kullanmayı ve yeni tasarımlar yapmayı bütün ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.

Ders saatlerini öğrencilerin uygun zamanına göre ayarlayan ABA Eğitim, sizin en etkili bir şekilde öğrenebilmeniz için uygun atmosferi size sunmaktadır. Eğitimleri her yaş grubuna göre özel bir şekilde organize eden ABA Eğitim, kodlama eğitimleri sırasında sizin gelişiminizi yakından takip etmektedir. Sadece akademik hayatınızda değil kişisel hayatınızda da başarıya ulaşmanız için çalışmaktadır. Dersleri Türkçe ya da İngilizce olarak istediğiniz dilde alabilirsiniz.

Gelecekteki mesleğinizi seçmek için ilgi alanlarınızı keşfetmek ve bu alanlarda kendinizi geliştirmek sizi başarıya götüren önemli bir adımdır, bunu sağlamak için ABA Eğitim’de sizlere kodlama eğitimi verilmektedir. ABA Eğitim size aynı zamanda eğitim danışmanlığı hizmeti de vermektedir, sizin en doğru yolu seçmeniz için sizi bu konuda desteklemektedir.  Aklınıza takılan soruları WhatsApp aracılığı ile ABA Eğitim uzmanlarına derslerin dışında da yöneltebilmeniz mümkündür. Bu imkân sayesinde ulaşacağınız cevaplar ile etkili öğrenme performansınızı devam ettirebilmeniz kolaylaşır.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

15 + 2 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest