fbpx
Ana sayfa » İngilizce Dersleri
İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri

Günümüzde İngilizce bilmek her alanda aranan niteliklerden biri haline gelmiştir. Eğitimlerine yurt dışında devam etmek isteyen öğrenciler, dil tazminatı almak isteyen devlet memurları ve uluslararası şirketlerde çalışanlar için İngilizce dil bilgisi kurallarını bilmek ve dili akıcı şekilde konuşmak oldukça önemli bir artıdır.

İngilizce yeterliliğinizi ise uluslararası alanda geçerliliği olan bir dil sınavı ile kanıtlamanız gerekmektedir. ABA Eğitim bünyesinde verilen okuma, yazma, konuşma ve dinleme bölümlerinden oluşan TOEFL ve IELTS derslerinin içerikleri gireceğiniz sınavlarda yüksek puanlar almanız için özel olarak hazırlanmıştır. ABA Eğitim’in uzman kadrosunun tamamı, dil alanında başarılarını kanıtlamış Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşan ve en az 5 yıllık deneyime sahip eğitimcilerden meydana gelmektedir.

ABA Eğitim’de dersler özel olarak tasarlanmış akıllı sınıflarda bilgisayarlar eşliğinde  işlenmektedir. Birebir şeklinde yapılan dersler öğrencilerin öğrenme tarzına göre şekillendiğinden oldukça verimli geçmektedir. ABA Eğitim’de başlangıç seviyesi, ileri seviye ve iş İngilizcesi olmak üzere farklı seviyelerde dersler verilmektedir. İş İngilizcesinde her meslek dalının yoğunlaşacağı kelime grupları farklıdır. Uzman eğitmenler ile birlikte 3 veya 4 kişilik sınıflarda çıkmış sınav soruları çözülerek konu tekrarları yapılmaktadır. Bu tekrarlar bilgilerin zihninizde kalıcı olmasını sağlamaktadır. Sınıf ortamında yapılan konuşma egzersizleri ile de İngilizcenizi akıcı hale getirebilirsiniz.

ABA Eğitim bünyesinde verilen ACT İngilizce dersleri ise yurtdışında eğitim görmek isteyen öğrencileri ACT sınavına hazırlamaktadır. Sık sık yapılan deneme sınavları, İngilizce, matematik, okuma, fen ve seçmeli yazma gibi bölümlerden meydana gelen ACT sınavına hazırlanmanızda oldukça faydalıdır. Soru çözümleri ve deneme sınavları hatalarınızı görmenizi ve eksiklerinizi kapatmanızı sağlamaktadır. ABA Eğitim’de öğrenme yalnızca ders saatleri içerisinde olmayıp sorularınız olduğu her an eğitmenlerimize WhatsApp üzerinden ulaşmanız da mümkündür.

Ders programları iş ve okul hayatınızı aksatmamanız adına sizin belirteceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Sınav başvuru işlemleri ile sizin yerinize ilgilenen ABA Eğitim’de tüm süreç uzmanlarımız tarafından halledilmektedir. 10 yıllık tecrübeye sahip ABA Eğitim, özgün ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile İngilizce öğrenmek ve dil sınavlarına hazırlanmak isteyen herkesin güvenilir tek adresidir.

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Genel Merkez

Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta  

info@abaedu.com

Telefon 

0 (212) 287 86 06

Contact Us

13 + 6 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest