fbpx
ACT Dersleri- Soru Çözümü

ACT Dersleri- Soru Çözümü

Üniversite eğitiminize yurt dışında devam etmek istiyorsanız ACT sınavından alacağınız yüksek puanla hedeflediğiniz okula gidebilir, hayallerinize ulaşabilirsiniz. 10 yıllık eğitim tecrübesine sahip ABA Eğitim ve uzman kadrosu, ACT sınavına en iyi şekilde hazırlanmanız için yeterli ve doğru tek adrestir.  Eğitimcilerimizin tamamı öğrenimlerini uluslararası alanda prestijli Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamış en az 5 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.

ACT sınavı matematik, İngilizce, fen, okuma ve seçmeli yazma bölümlerinden oluşan çoktan seçmeli bir sınav olduğundan sınava hazırlanırken soru çözümü yapmak oldukça önemlidir.  ABA Eğitim’de derslerin tamamı birebir şeklinde öğrenciye özel olarak verilmektedir. Birebir derslerdeki konu anlatımları ile eksiklerinizin olduğu konulara yoğunlaşarak ders saatlerini verimli şekilde geçirebilirsiniz. Dersler teknolojik gereçlerle donatılmış akıllı sınıflarda kişisel bilgisayarlarla yapılmaktadır. Dersliklerde kullanılan görsel ve işitsel unsurlar ile öğrenilen bilgiler daha kalıcı hale gelmektedir.

ABA Eğitim’de 3 veya 4 kişilik sınıflarda geçmiş yıllara ait soru çözümleri yapılmaktadır. Soru çözümü, ACT sınavında soruların genellikle hangi konulardan geldiğini ve ne tarz soru tiplerinin sorulduğunu görmenizi sağlamaktadır. Çıkmış soru örneklerini bol bol çözerek  hem öğrendiğiniz konuları pekiştirebilir hem de sınava aşinalığınızı artırabilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz ile yapacağınız soru çözümleri sayesinde her sorunun çözümünü iyice anlayabilir ve gireceğiniz asıl sınavda hata yapma ihtimalinizi en aza indirebilirsiniz.

ACT sınavında tüm soruları cevaplandırabilmek için size verilen vakti en doğru şekilde kullanmalısınız. Zamanı nasıl yetireceğinizi öğrenmeniz adına ABA Eğitim’de sık sık deneme sınavları yapılmaktadır. Deneme sınavlarında yanlış yaptığınız sorular vasıtasıyla eksik olduğunuz konulara çalışıp yanlış sayınızı azaltabilirsiniz. Eğitimin ders saatleri dışında da devam ettiği ABA Eğitim’de çözemediğiniz ve aklınıza takılan tüm sorularınızı WhatsApp aracılığıyla eğitmenlerimize sorabilirsiniz. Bu şekilde ara vermek zorunda kalmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

ABA Eğitim, ders gün ve saatlerini sizin isteğiniz doğrultusunda programlamaktadır. Bu sayede okul hayatınızı ve diğer işlerinizi aksatmadan derslere devam edebilirsiniz. Sınava hazırlık döneminde tecrübesi ile yanınızda olan ABA Eğitim, başvuru süreciniz ile de ilgilenmekte ve sizin yerinize tüm başvuru işlemlerinizi halletmektedir.

https://youtu.be/JOWTuNcazAw

Başvuru Formu

Genel Merkez: Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta:  info@abaedu.com

Telefon: 0 (212) 287 86 06

Lisans seviyesi:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Lisansüstü:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Diğerleri:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

 

Kurumsal:

Hakkımızda

Bilgi Bankası

İletişim

 

Contact Us

13 + 5 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest