fbpx
ACT Dersleri-İngilizce

ACT Dersleri-İngilizce

ACT sınavına hazırlık sürecinde ABA Eğitim’in uzman kadrosu tarafından verilen dersler ile İngilizce seviyenizi yükseltebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğitmenlerimizin tamamı dünyanın prestijli üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi mezunlarından oluşmaktadır. Birçok bölümden oluşan ACT sınavının İngilizce kısmında yazma kabiliyetiniz ve dil bilimindeki yetkinliğiniz ölçülürken  sınavın seçmeli yazma bölümünde İngilizce kompozisyon yazmanız istenmektedir. Alanlarındaki 5 yılı aşkın tecrübe ve üst düzey İngilizce yetkinliğe sahip profesyonel eğitimcilerimiz ile İngilizce sınavına en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Her öğrencinin İngilizce alt yapısı ve kelime bilgisinin farklılığı sebebiyle ABA Eğitim’de tüm dersler öğrenciye özel olarak birebir şeklinde işlenmektedir. Bu dersler sizin öğrenme tarzınıza göre şekilleneceğinden oldukça verimli geçmektedir. ABA Eğitim’de 3 veya 4 kişiden oluşan sınıflarda geçmiş yılların sınav örnekleri  uzman eğitmenlerimiz eşliğinde çözülmektedir.  Çıkmış soruların çözümü ile öğrendiğiniz konuları tekrar edip kalıcı bilgiler haline getirebilirsiniz. Ayrıca soru çözümleri sayesinde ACT İngilizce sınavında soruların genellikle ne tarzda sorulduğu ve çoğunlukla hangi konulardan soru geldiğini de öğrenebilirsiniz.

ABA Eğitim’de dersler her öğrenciye temin edilen kişisel bilgisayarlar eşliğinde birebir veya grup şeklinde teknolojik akıllı sınıflarda işlenmektedir. ABA Eğitim, sınava en iyi şekilde hazırlanabilmeniz için deneme sınavları da yapmaktadır. ACT İngilizce sınavı test formatında bir sınav olduğundan sınav esnasında zamanı nasıl yöneteceğinizi öğrenmeniz son derece önemlidir. Deneme sınavları ile zamanınızı verimli kullanmayı ve tüm soruları vaktinde cevaplandırmayı öğrenip pratik hale gelebilirsiniz.  Tüm bunlara ek olarak denemeler ile eksik olduğunuz konulara yönelerek yanlış sayınızı azaltabilirsiniz.

Ders dışında sorularınız olduğunda da uzmanlarımıza WhatsApp üzerinden ulaşarak sormanız mümkündür. Bu sayede doğru cevabı kısa sürede öğrenerek ara vermeden ders çalışmaya devam edebilirsiniz. Okul hayatınızdaki yoğunluğun farkında olan ABA Eğitim’de günlük işlerinizi aksatmamanız adına ders saat ve günleri sizin belirteceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Ayrıca, 10 yıllık tecrübesi ile ABA Eğitim tüm sınav sürecinde de yanınızda olup başvuru işlemlerini sizin yerinize tamamlamaktadır. ABA Eğitim, sınava hazırlık aşamasında sunduğu imkânlar ile hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru ve güvenilir tek adrestir.

ACT Sınavı Hakkında Blog Yazıları:

https://youtu.be/JOWTuNcazAw

Başvuru Formu

Genel Merkez: Büyük Bebek İnşirah Yokuşu No: 65 Bebek/Beşiktaş/İstanbul

E-Posta:  info@abaedu.com

Telefon: 0 (212) 287 86 06

Lisans seviyesi:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Lisansüstü:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

Diğerleri:

Dersler

Eğitimler

Sınav

Burs

 

Kurumsal:

Hakkımızda

Bilgi Bankası

İletişim

 

Contact Us

8 + 4 =

Whatsapp

Pin It on Pinterest