fbpx

Fiske Guide To Colleges 2018

FISCE 2018

Yüzlerce üniversite hakkında başvuru koşullarından eğitim kalitesine varana kadar pek çok bilgi veren Fiske, dünyanın her yerinden öğrenci adayına yol gösteriyor. 30 yılı aşkın süredir kendisi için en doğru üniversiteyi bulmaya çalışan öğrencilerin yardımına koşan Fiske, yaklaşık 200 farklı üniversite hakkında bilgi veriyor.

ABD’de üniversite için farklı seçenekler

Özel okulları ve devlet okullarına dengeli bir şekilde yer veren ‘Fiske Guide to Colleges’, öğretim görevlileri, kampüs yaşamı, kampüs yemekleri, konaklama imkanları gibi pek çok konuda bilgi sunuyor.

Fiske, içerdiği okullar için istatistiklere, derecelendirmelere, başvuru için girilmesi gereken sınavlara, ücrete dair bilgilerle başka yerde kompakt olarak erişemeyeceğiniz konulara değiniyor. Her bir okula dair, künye benzeri bir bölüme yer vererek makalede geçen bilgilere dair hap bilgiler veren rehber sayesinde okulların olumlu ve olumsuz yönlerine hızla göz atabilirsiniz.

Başvuru aşaması için faydalı bilgiler Fiske’de

ABD’de bir üniversiteye başvuru yapabilmek için SAT ve ACT gibi çeşitli sınavlara girmeniz ve bu sınavlardan almanız beklenen puanlar da rehberde yer alıyor. Diğer taraftan kabul edilen öğrencilere dair istatistikler, yıllık başvuru sayısı, kabul oranları gibi bilgiler de Fiske’nin sunduğu çok sayıda avantajdan bazıları.

Fiske Guide To Colleges 2018

Fiske Guide To Colleges 2018 Kitabını Ücretsiz İndirin

 
WhatsApp Hızlı Randevu!